Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
2-9
Dokončeno
Yoshito Narita
PARAESTRA CHIBA NETWORK
RENYA TANAKA FREE AND FREE Won by points - 05:00
Girls / Grey / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
6
Dokončeno
YUI TAMARI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by points - 03:00
SAKURA YOSHINAGA PARAESTRA GIFU
Boys / White / PRE-MIRIM / -20 kg (Feather) PRE-MIRIM
(Day 1)
1-6
Dokončeno
Bruno Kikuchi
DAMM FIGHT JAPAN
Won by Submission - 01:54
KAIMANA HARADA AXIS ICHINOMIYA
Girls / Grey / INTANTIL 1 / +47 kg (Ultra Heavy) INFANTIL1
(Day 1)
12
Dokončeno
YUKINO KOMIYA
FREE AND FREE
Won by points - 05:00
TOMOKO YAMASHIRO STARDUST STUDIO JIU-JITSU TC
Boys / Grey / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
9
Dokončeno
KOTARO MIZUKAMI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by points - 03:00
VITO SORCI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys / White / MIRIM 2 / -24 kg(Rooster) MIRIM2
(Day 1)
1-10
Dokončeno
Ryo Ito
Sora BJJ
Won by Submission - 00:48
Manato 高松 PARAESTRA KOGA
Boys / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
8
Dokončeno
REN IKUTA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
GOTARO ITO CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Decision - 05:00
Boys / White / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
2-10
Dokončeno
Kenmei Yamaguchi
SUPREME JIU-JITSU
KOUHEI YAMAGISHI PARAESTRA KOGA Won by points - 05:00
Boys / White / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
1-13
Dokončeno
Kousyu Takano
AXIS ICHINOMIYA
TAKUMI KOBIYA AXIS YOKOHAMA Won by points - 03:00
Boys / Grey / MIRIM 2 / -36 kg (Middle) MIRIM2
(Day 1)
12
Dokončeno
SHUUTO NISHIOKA
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Won by Decision - 05:00
Kaila Sano AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Girls / Grey / MIRIM 2 / -24 kg(Rooster) MIRIM2
(Day 1)
11
Dokončeno
NINA TAKAHASHI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
MAHINA CHINA CUKUROS JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 04:14
Boys / Grey / MIRIM1 / -30 kg (Middle) MIRIM1
(Day 1)
2-6
Dokončeno
Unknown User
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by Submission - 00:51
LEONARDO NAKAYAMA INFIGHT JAPAN
Boys / Grey / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
1-15
Dokončeno
Soh Tanaka
AXIS ICHINOMIYA
RIKUTO YASUMURA PARAESTRA KOGA Won by points - 03:00
Girls / Grey / INTANTIL 1 / -33 kg (Feather) INFANTIL1
(Day 1)
13
Dokončeno
RINO OMURA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Submission - 01:45
KOKORO OOTSU PARAESTRA KOGA
Girls / Grey / INTANTIL 1 / -30kg (Light feather) INFANTIL1
(Day 1)
13
Dokončeno
RIKAKO TOH
Paraestra TB
AKARI YONEMOTO BONSAI JIU-JITSU JAPAN Won by Submission - 01:27
Boys / Grey / INTANTIL 1 / -39kg (Middle) INFANTIL1
(Day 1)
2-12
Dokončeno
YUYA MIYAHARA
PARAESTRA KOGA
Won by points - 04:00
RAKU TSUBOKAWA ALAVANCA JIUJITSU ACADEMY
Girls / Grey / INTANTIL 1 / -44kg (Heavy) INFANTIL1
(Day 1)
16
Dokončeno
AIKO HIGA
INFIGHT JAPAN
YUNA KIMURA ALAVANCA JIUJITSU ACADEMY Won by Submission - 03:09
Boys / White / MIRIM 2 / -24 kg(Rooster) MIRIM2
(Day 1)
1-11
Dokončeno
HIROAKI KATO
AMBITIOUS JIU-JITSU ACADEMY
Ryo Ito Sora BJJ Won by points - 03:00
Boys / Grey / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
10
Dokončeno
Brodie DeVinney
UPRISING
Won by Submission - 00:56
VITO SORCI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys / Grey / INTANTIL 1 / -47kg (Super Heavy) INFANTIL1
(Day 1)
14
Dokončeno
SHIYUU MORIE
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Submission - 02:13
YUSHIN SATO SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
Boys / White / INTANTIL 1 / -39kg (Middle) INFANTIL1
(Day 1)
19
Dokončeno
YUKI YOSHIMOTO
FREE AND FREE
KUJO ANDO CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY Won by points - 05:00
Boys / Grey / INTANTIL 1 / -39kg (Middle) INFANTIL1
(Day 1)
2-14
Dokončeno
RYU IBE
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by Submission - 02:57
MASAKI SATO STARDUST STUDIO JIU-JITSU TC
Boys / White / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
1-14
Dokončeno
NAOKI NISHIMURA
DAMM FIGHT JAPAN
TAKUMI KOBIYA AXIS YOKOHAMA Won by points - 03:00
Boys / Grey / INTANTIL 1 / -36 kg (Light) INFANTIL1
(Day 1)
15
Dokončeno
Max Yamato Epstein
UPRISING
SUKAI CHINA CUKUROS JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 01:30
Girls / Grey / INTANTIL 1 / -33 kg (Feather) INFANTIL1
(Day 1)
14
Dokončeno
ERI NARUI
INFIGHT JAPAN
KOKORO OOTSU PARAESTRA KOGA Won by Submission - 02:54
Boys / White / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
2-11
Dokončeno
RENYA TANAKA
FREE AND FREE
KOUHEI YAMAGISHI PARAESTRA KOGA Won by points - 05:00
Boys / Grey / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
11
Dokončeno
KOTARO MIZUKAMI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by points - 03:00
Brodie DeVinney UPRISING
Boys / Grey / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
1-16
Dokončeno
OUKA AOKI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by Submission - 00:05
SHUGA TSUCHIYA STARDUST STUDIO JIU-JITSU TC
Boys / Grey / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
1-17
Dokončeno
Aruji Fukumoto
CUKUROS JIU-JITSU ACADEMY
Rinsei Yonemoto BONSAI JIU-JITSU JAPAN Won by Decision - 03:00
Girls / Grey / INTANTIL 1 / -44kg (Heavy) INFANTIL1
(Day 1)
17
Dokončeno
HIMARI YAMAMOTO
AXIS YOKOHAMA
AIKO HIGA INFIGHT JAPAN Won by Submission - 01:56
Boys / Grey / INTANTIL 1 / -39kg (Middle) INFANTIL1
(Day 1)
2-13
Dokončeno
YUYA MIYAHARA
PARAESTRA KOGA
Won by Submission - 02:55
KAITO NELSON UPRISING
Boys / Grey / INTANTIL 1 / +47 kg (Ultra Heavy) INFANTIL1
(Day 1)
18
Dokončeno
KEIJI SAKAI
INFIGHT JAPAN
Won by Submission - 00:47
REO MIYAKAWA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY