Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
17
Färdig
YUI SHIRAKO
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på domslut - 07:00
KENSUKE ONUKI VISCA
Male / Purple / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-17
Färdig
TETSU FUJITA
STRAPPLE OHANA
ITARU FUKUSHIMA AXIS YOKOHAMA Vann på poäng - 05:00
Male / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
17
Färdig
TAKAYUKI WATANABE
AXIS ICHINOMIYA
Vann på poäng - 06:00
KOUKICHI WAKIMARU AXIS FUKUOKA
Male / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
20
Färdig
WATARU YOKOMIZO
AXIS YOKOHAMA
Vann på poäng - 05:00
JEROME HUSSON CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Male / Purple / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 2)
20
Färdig
Daisuke Tada
AXIS ICHINOMIYA
DEMETRIOS MPTIAS UPRISING Vann på poäng - 06:00
Male / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-18
Färdig
Kang WooHyun
ALLIANCE CHARLOTTE
JUNIOR FABIO HARADA INFIGHT JAPAN Vann på domslut - 06:00
Male / Purple / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
1-9
Färdig
SHIGEHARU OZAKI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på domslut
TAKAHIKO KITAGAWA AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
1-17
Färdig
Unknown User
STRAUCH
Grant Bogdanove WARP Vann på poäng - 07:00
Male / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
18
Färdig
SHO SEKIZAWA
PARAESTRA KOGA
Vann på poäng - 06:00
JUNGHYUNG LEE JOHN FRANKL BJJ
Male / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
21
Färdig
KENTARO IIZUKA
JAWS JIU-JITSU
TSUYOSHI TOBITSUKA AXIS JIU-JITSU ACADEMY Vann på poäng
Female / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 2)
21
Färdig
Stefanie Tran
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på Submission - 03:17
YUKARI SATO SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
Male / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
20
Färdig
RYUMA SATO
HOLOIMUA
Vann på poäng - 06:00
TAKUYA OHSAWA NEWAZA WORLD
Female / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 2)
1-18
Färdig
CAROLINA KUWAHARA
INFIGHT JAPAN
Vann på Submission - 02:57
Tessa Michniewski AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 2)
22
Färdig
RAY PONTEMAYOR
UPRISING
Vann på Submission - 03:52
Paul Sardin CARPE DIEM
Male / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
22
Färdig
Seungkyu Baek
KOREA BJJ
MASANARI ISHIKAWA AXIS GUNMA Vann på poäng
Male / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
21
Färdig
HIRONORI MITSUI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på domslut - 06:00
DANILO HAMAZAKI CARLOS TOYOTA BJJ
Male / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
24
Färdig
KAZUYUKI ISHIBASHI
AXIS CHIBA
Vann på poäng - 05:00
KOUJI IWAKABE AMBITIOUS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-20
Färdig
YUUKI WATANABE
SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
KANTAROU YAMASHITA FREE AND FREE Vann på poäng - 06:00
Male / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
26
Färdig
TAKANORI MIYAZAWA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
YUTAKA HORIUCHI STRAPPLE SHINYURIGAOKA
Female / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Day 2)
1-19
Färdig
MINORI HASEGAWA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
RENATA SILVA INFIGHT JAPAN Vann på poäng - 05:00
Male / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
23
Färdig
KOSEI TAKAGI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 05:00
YUTAKA KAWAI AXIS ICHINOMIYA
Male / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
22
Färdig
PEDRO NEMOTO
INFIGHT JAPAN
Vann på poäng - 06:00
SHUNICHI DANBARA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Male / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-21
Färdig
Kenta Iwamoto
Unknown User AXIS YOKOHAMA Vann på domslut - 06:00
Male / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
27
Färdig
YOSHINORI HAYASHI
PARAESTRA TOKYO
MASAHIKO OOTUKA ALAVANCA JIUJITSU ACADEMY Vann på Submission - 00:25
Male / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 2)
29
Färdig
MATHEW MCDOWELL
AXIS CHIBA
SHINSUKE ENOMOTO AXIS AGEO Vann på Submission - 00:50
Male / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
26
Färdig
HIROTOSHI KATAOKA
AXIS CHIBA
NORIYUKI KITANO FACT MMA ACADEMY Vann på poäng - 05:00
Male / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-22
Färdig
TATSUKI OHASHI
SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
Vann på Submission - 04:25
KENICHI KASHMA NASCER DO SOL
Male / Blue / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Day 2)
Färdig
RYOYA CHINA
CUKUROS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på Walkover
Jeongmin Kim ATOS
Male / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
25
Färdig
Alan Thomson
Connection Gracie Jiu-Jitsu
KAZUAKI YAMADA OTHER FEDERATIONS Vann på poäng - 05:00
Male / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
23
Färdig
WATARU YOKOMIZO
AXIS YOKOHAMA
Vann på domslut - 05:00
TSUYOSHI TOBITSUKA AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-19
Färdig
JUNIOR FABIO HARADA
INFIGHT JAPAN
Vann på Submission - 00:37
RUI FUKUNOU SHONAN BRAZILIAN JIU-JITSU
Male / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
19
Färdig
SHO SEKIZAWA
PARAESTRA KOGA
Unknown User AXIS YOKOHAMA Vann på poäng - 06:00