Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / All belts / MIRIM1 / Absolute
(Day 1)
47
Färdig
HARUKI TERASHIMA
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 03:00
RIICHIRO NAKATA PARAESTRA KOIWA
Girls / All Belts / MIRIM 2 / Absolute
(Day 1)
2-44
Färdig
RUIZ NORIE
INFIGHT JAPAN
Vann på domslut - 02:00
RAFAELA SILVA INFIGHT JAPAN
Boys / All belts / MIRIM1 / Absolute
(Day 1)
49
Färdig
KEIICHI IKETANI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på Submission - 00:22
KYAN HARA AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys / All belts / MIRIM1 / Absolute
(Day 1)
48
Färdig
SOHTA TAKAGI
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Unknown User CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på Submission - 00:40
Boys / All belts / MIRIM1 / Absolute
(Day 1)
51
Färdig
Unknown User
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på Submission - 00:41
KEIICHI IKETANI CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys / All belts / MIRIM1 / Absolute
(Day 1)
50
Färdig
Ryousei Hasegawa
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Vann på Submission - 00:20
HARUKI TERASHIMA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Boys / All belts / MIRIM1 / Absolute
(Day 1)
52
Färdig
Ryousei Hasegawa
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Unknown User CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på poäng - 03:00
Male / Black / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Day 2)
Färdig
SHOJI MASUDA
STRAPPLE OHANA
KEI ITO AMBITIOUS JIU-JITSU ACADEMY Vann på Walkover
Male / Black / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
Färdig
SATOSHI TATSUMI
Sora BJJ
TAKAHITO YOSHIOKA TEAM LEGNUM Vann på Walkover
Male / Brown / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-2
Färdig
TAISEI YAMADA
TAKAMOTO DOJO
Vann på poäng - 08:00
MASATOMO NISHIBAYASHI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Black / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 2)
1
Färdig
CARLOS KIHARA
IMPACTO JAPAN BJJ
Vann på Submission - 04:02
Yukinobu Torii ZENDO-KAI JIU-JITSU
Male / Black / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-1
Färdig
TAKEKAZU HARAGUCHI
WAJYUTSU KEISHUKAI GUNMA DOJO
HIROKUNI ITO JAWS JIU-JITSU Vann på Submission - 00:21
Male / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 2)
1
Färdig
KENICHI ITO
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Masami Sano GRACIE BARRA SHIZUOKA Vann på poäng - 05:00
Male / Black / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 2)
1
Färdig
LEANDRO KUSSANO
KUSSANO TEAM
Vann på poäng - 05:00
Unknown User BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Male / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Day 2)
2-4
Färdig
KAZUKI HONGO
VISCA
MAURICIO MOZONI KUSSANO TEAM Vann på Submission - 08:00
Male / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
4
Färdig
SULLIVAN GOUVEA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på Submission - 06:00
RAMIL LAGASCA PARAESTRA KOGA
Male / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2
Färdig
KAZUHIKO ODA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
NOBUHISA KUDO ZENDOKAI KOGANEI DOJO Vann på Submission - 00:54
Male / Brown / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-3
Färdig
YOSUKE KOBAYASHI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 08:00
KANAME MORI NASCER DO SOL
Female / Brown / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 2)
2
Färdig
MISATO HORI
PATO STUDIO
Vann på domslut - 08:00
LIA MELO BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Male / Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
3
Färdig
Ricardo Yagi
JAWS WEST
THOMAS MIETZ CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på Submission - -2:-57
Male / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 2)
5
Färdig
Kilsang Yoon
ALLIANCE CHARLOTTE
Vann på poäng - 08:00
NORIYUKI KAKUTA SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
Male / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
2-5
Färdig
YUSUKE YAMAWAKI
NEX
Declan Moody BONSAI JIU-JITSU JAPAN Vann på poäng - 08:00
Male / Brown / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
7
Färdig
HIDEMASA FUKUCHI
PARAESTRA KOGA
Vann på Submission
YUTAKA NISHIOKA PARAESTRA CHIBA NETWORK
Male / Black / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 2)
2
Färdig
LEE HYUNGKEUN
KOREA BJJ
Unknown User BONSAI JIU-JITSU JAPAN Vann på poäng - 05:00
Male / Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
5
Färdig
MASAFUMI TAKAHASHI
AXIS FUKUOKA
JAVIER VALENCIANO YAMUNI Athletic Advance Vann på Submission - -4:00
Male / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
7
Färdig
SEIJI HONJO
TEAM LEGNUM
Joseph Tenorio Carlson Gracie Team Vann på Submission - 05:27
Male / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 2)
8
Färdig
Patricio Garrido-Lecca
La Colonia Jiu Jitsu
Vann på poäng - 07:00
Carlo Pacileo CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 2)
8
Färdig
TAKAFUMI SANO
AXIS YOKOHAMA
MINORU TAKEUCHI CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på Submission - 06:17
Male / Black / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-2
Färdig
NOBUHIKO KITAHARA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
TAKEKAZU HARAGUCHI WAJYUTSU KEISHUKAI GUNMA DOJO
Male / Black / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
Färdig
TOSHIHIKO TAKAHASHI
PARAESTRA KICHIJOJI
Vann på Walkover
SATOSHI TATSUMI Sora BJJ
Male / Brown / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-4
Färdig
TAISEI YAMADA
TAKAMOTO DOJO
YOSUKE KOBAYASHI AXIS JIU-JITSU ACADEMY Vann på poäng - 08:00
Male / Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
4
Färdig
THOMAS MIETZ
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på Submission - -2:-43
SHUNPEI CHAEN NEWAZA WORLD