Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 2)
2-6
Färdig
Kyle Mafnas
Carlson Gracie Team
LUCAS KOUSKE HIROSAWA INFIGHT JAPAN Vann på poäng - 07:00
Male / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
5
Färdig
Kwang-hyun Kim
KOREA BJJ
RAMIL LAGASCA PARAESTRA KOGA Vann på domslut - 06:00
Male / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 2)
9
Färdig
HIROSHI HIRASAWA
PATO STUDIO
Vann på poäng - 07:00
Andres Valenciano Athletic Advance
Male / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
8
Färdig
KENYA YAMANAKA
CLUB BARBARIAN
Vann på poäng - 08:00
André Barquero Morera Athletic Advance
Male / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-10
Färdig
HIROSHI TAKANOUCHI
AXIS CHIBA
Vann på poäng - 07:00
GUILHERME TAKEUTI JAWS JIU-JITSU
Male / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 2)
2-7
Färdig
EGASHIRA YUZO
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
KAZUKI TAKAOKA WK SURUGA Vann på poäng - 05:00
Female / Brown / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 2)
3
Färdig
SAWAKO FUKAZU
DAMM FIGHT JAPAN
Vann på Submission - 05:11
LIA MELO BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Male / Brown / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-5
Färdig
HIROYUKI HARA
NASCER DO SOL
Vann på poäng
Yusuke Morishita NOVA UNIAO JAPAN
Male / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 2)
10
Färdig
Park BeomJune
ALLIANCE CHARLOTTE
Vann på poäng - 08:00
Lachlan Conway BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Male / Black / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 2)
3
Färdig
LEANDRO KUSSANO
KUSSANO TEAM
Vann på poäng - 05:00
Unknown User BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Male / Black / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-1
Färdig
TAKAHITO YOSHIOKA
TEAM LEGNUM
Vann på poäng - 10:00
TOSHIHIKO TAKAHASHI PARAESTRA KICHIJOJI
Male / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 2)
6
Färdig
HAISAM RIDA
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 08:00
NORIYUKI KAKUTA SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 2)
9
Färdig
TOMOHITO TOBE
AXIS GUNMA
Vann på Submission - 04:06
YUKI KATAOKA AXIS ICHINOMIYA
Male / Black / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
2-3
Färdig
HIROKUNI ITO
JAWS JIU-JITSU
Vann på poäng - 05:00
NOBUHIKO KITAHARA AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
6
Färdig
THOMAS MIETZ
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
JAVIER VALENCIANO YAMUNI Athletic Advance Vann på Submission - -5:-16
Male / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
6
Färdig
SULLIVAN GOUVEA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Vann på Submission - 02:51
RAMIL LAGASCA PARAESTRA KOGA
Male / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 2)
11
Färdig
KOUSUKE OOBA
AXIS FUKUOKA
RYOJIRO SANO SUPREME JIU-JITSU Vann på poäng
Male / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 2)
10
Färdig
Patricio Garrido-Lecca
La Colonia Jiu Jitsu
HIROSHI HIRASAWA PATO STUDIO Vann på Submission - 03:31
Male / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-11
Färdig
SHOYA ISHIGURO
BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Vann på Submission - 02:19
GUILHERME TAKEUTI JAWS JIU-JITSU
Male / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 2)
2-8
Färdig
TAKAHISA HIRA
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 05:00
WILLIAM YARLETT UPRISING
Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 2)
11
Färdig
KEITO OYANAGI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 07:00
YUICHIRO KINOSHITA AXIS FUKUOKA
Male / Purple / Master 3 (41+) / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
11
Färdig
JUN KAWATA
PARAESTRA KOIWA
YASUNOBU NAKAMURA STRAPPLE OHANA Vann på poäng - 05:00
Male / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 2)
1-13
Färdig
Daerip Yoo
ALLIANCE CHARLOTTE
Vann på poäng - 07:00
Oscar Davo La Colonia Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 2)
9
Färdig
Joseph Tenorio
Carlson Gracie Team
KENYA YAMANAKA CLUB BARBARIAN Vann på Submission - 01:47
Male / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 2)
2-10
Färdig
MASSAMI SHIMIZU
JAWS JIU-JITSU
Vann på domslut - 05:00
David Flint UPRISING
Male / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
12
Färdig
CARLOS NAKAMURA
KUSSANO TEAM
Kwang Park VISCA Vann på poäng
Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 2)
10
Färdig
SUNARDI MULIAWAN
TRYDENT GYM
Takahiro Kimura AXIS CHIBA Vann på Submission - 04:41
Female / Brown / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 2)
4
Färdig
MISATO HORI
PATO STUDIO
SAWAKO FUKAZU DAMM FIGHT JAPAN Vann på Submission - 06:15
Male / Brown / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 2)
1-6
Färdig
HIROYUKI HARA
NASCER DO SOL
Yusuke Morishita NOVA UNIAO JAPAN Vann på domslut - 06:00
Male / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 2)
13
Färdig
YUSUKE TABATA
PARAESTRA CHIBA NETWORK
SHO MATSUOKA JAWS WEST Vann på domslut - 06:00
Male / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 2)
2-13
Färdig
SATOSHI YAMAMOTO
STRAPPLE SETAGAYA
Vann på Submission - 04:36
Wilfredo Salinas UPRISING
Male / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 2)
7
Färdig
Kilsang Yoon
ALLIANCE CHARLOTTE
HAISAM RIDA CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på domslut - 08:00