Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Grey / MIRIM 2 / -33 kg (Light) MIRIM2
(Day 1)
1-27
Окончено
RASOU MURAKAMI
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Won by Submission - 01:42
Tomoyuki Suzuki DAMM FIGHT JAPAN
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -53 kg (Heavy) INFANTIL2
(Day 1)
26
Окончено
Toshiki 高玉
FREE AND FREE
Won by points - 05:00
Yuma Ichikawa AXIS ICHINOMIYA
Boys / White / INFANTIL 2 / -44 kg (Light) INFANTIL2
(Day 1)
1-30
Окончено
FUUKI TAKANO
STARDUST STUDIO JIU-JITSU TC
Kanji Funada ZENDOKAI KOGANEI DOJO Won by Submission - 00:20
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -50 kg(Medium Heavy) INFANTIL2
(Day 1)
2-24
Окончено
RYOTO NEI
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Won by Submission - 03:24
Raito Yasumura PARAESTRA KOGA
Boys / Grey / INTANTIL 1 / -30kg (Light feather) INFANTIL1
(Day 1)
1-25
Окончено
YUUKI OOTSU
PARAESTRA KOGA
FABRICIO SAHEKI INFIGHT JAPAN Won by Submission - 02:34
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -39 kg (Light feather) INFANTIL2
(Day 1)
29
Окончено
Itsuki Takahashi
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
AITO OMURA AXIS JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 03:25
Boys / Grey / INFANTIL 2 / -39 kg (Light feather) INFANTIL2
(Day 1)
1-31
Окончено
Alexander Brown
H/Art Academy
KATSUTO KIYOKAWA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 00:33
Girls / Yellow / INFANTIL 2 / -47 kg (Middle) INFANTIL2
(Day 1)
2-21
Окончено
AI YOSHINAGA
PARAESTRA GIFU
Won by Submission - 01:54
SHIZUKU SAKURAI FREE AND FREE
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -53 kg (Heavy) INFANTIL2
(Day 1)
27
Окончено
KAIO NOGIRI
IMPACTO BJJ BATORE
Won by points - 05:00
KOUTA AKIBA PARAESTRA KOGA
Boys / Grey / MIRIM 2 / -33 kg (Light) MIRIM2
(Day 1)
1-28
Окончено
TAKUTO HARA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Decision - 03:00
Tomoyuki Suzuki DAMM FIGHT JAPAN
Boys / Orange / INTANTO JUVENIL / -54 kg (Feather) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
2-25
Окончено
Shaw Shirai
AXIS ICHINOMIYA
Won by Decision - 04:00
Gabriel Nishioca INFIGHT JAPAN
Boys / White / INFANTIL 2 / -50 kg(Medium Heavy) INFANTIL2
(Day 1)
1-32
Окончено
RICHI SAKURAI RICHI
FREE AND FREE
Won by Submission - 01:08
Jaden Chang AXIS YOKOHAMA
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -53 kg (Heavy) INFANTIL2
(Day 1)
Окончено
Toshiki 高玉
FREE AND FREE
Won by Walkover
YUURI CHIKU PARAESTRA KOGA
Boys / Yellow / INTANTO JUVENIL / -57 kg ((Light)) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
1-33
Окончено
AYUMU NAKAGAWA
CARPE DIEM HOPE
Yamato Tamamura CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY Won by Decision - 04:00
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -39 kg (Light feather) INFANTIL2
(Day 1)
30
Окончено
Alexander Johnson
Itsuki Takahashi CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by points - 05:00
Boys / Yellow / INTANTO JUVENIL / -66 kg (Medium Heavy) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
2-26
Окончено
Haru Oonuma
AXIS ICHINOMIYA
LUCAS MIYAMOTO SEKITANI GOLD TEAM Won by Submission - 03:12
Girls / Yellow / INFANTIL 2 / -47 kg (Middle) INFANTIL2
(Day 1)
2-22
Окончено
RIO HIGUCHI
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Won by points - 04:00
AI YOSHINAGA PARAESTRA GIFU
Girls / All Belts / MIRIM 1 / Absolute
(Day 1)
1-34
Окончено
KOHAKU MIZUKAMI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Karin Yonemoto BONSAI JIU-JITSU JAPAN Won by Decision - 03:00
Boys / All belts / INFANTIL1/ Absolute
(Day 1)
32
Окончено
Taiga Hirama
AXIS ICHINOMIYA
KEIJI SAKAI INFIGHT JAPAN Won by Submission - 02:09
Boys / All belts / INFANTIL1/ Absolute
(Day 1)
33
Окончено
Haruchika Itou
FREE AND FREE
Won by points - 05:00
KOSUKE UTSUMI AXIS
Boys / Grey / MIRIM 2 / -33 kg (Light) MIRIM2
(Day 1)
1-29
Окончено
RASOU MURAKAMI
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Won by Decision - 03:00
TAKUTO HARA AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys / All belts / PRE-MIRIM/ Absolute
(Day 1)
2-29
Окончено
Bruno Kikuchi
DAMM FIGHT JAPAN
Won by Submission - 01:54
KAIMANA HARADA AXIS ICHINOMIYA
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -53 kg (Heavy) INFANTIL2
(Day 1)
28
Окончено
KAIO NOGIRI
IMPACTO BJJ BATORE
Won by Submission - 01:14
Toshiki 高玉 FREE AND FREE
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -39 kg (Light feather) INFANTIL2
(Day 1)
31
Окончено
AITO OMURA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Submission - 04:31
Itsuki Takahashi CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Girls / All Belts / INFANTIL 1 / Absolute
(Day 1)
2-32
Окончено
RINO OMURA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Submission - 00:51
AKARI YONEMOTO BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Boys / Yellow / INTANTO JUVENIL / -66 kg (Medium Heavy) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
2-27
Окончено
KENZO KARAKAWA
SUPER TEAM JIU-JITSU
Won by Submission - 04:50
Haru Oonuma AXIS ICHINOMIYA
Boys / All belts / INFANTIL1/ Absolute
(Day 1)
34
Окончено
SUKAI CHINA
CUKUROS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Submission - 04:01
Miyasato Ricardo INFIGHT JAPAN
Girls / All Belts / MIRIM 1 / Absolute
(Day 1)
1-35
Окончено
KANNA OMURA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
KOHAKU MIZUKAMI CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 01:06
Boys / All belts / PRE-MIRIM/ Absolute
(Day 1)
Окончено
Bear Pacileo
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by Walkover
KAIMANA HARADA AXIS ICHINOMIYA
Boys / All belts / INFANTIL1/ Absolute
(Day 1)
35
Окончено
KEIJI SAKAI
INFIGHT JAPAN
HIROKI MATUURA DAMM FIGHT JAPAN Won by Decision - 05:00
Boys / All belts / INFANTIL2/ Absolute
(Day 1)
1-37
Окончено
RICHARD HUCKS
UPRISING
KOUTA AKIBA PARAESTRA KOGA Won by points
Girls / All Belts / INFANTIL 1 / Absolute
(Day 1)
2-31
Окончено
AI YOSHINAGA
PARAESTRA GIFU
Won by Submission - 01:28
AGNES FUKUOKA INFIGHT JAPAN