Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / White / MIRIM1 / -24 kg (Feather) MIRIM1
(Day 1)
1-1
Završeno
MANAMI NEI
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Pobedio Završnicom - 01:20
ITOHA USUI AXIS
Girls / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
2-1
Završeno
KANNA OMURA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Pobedio Završnicom - 02:47
HINA KATO AMBITIOUS JIU-JITSU ACADEMY
Boys / White / PRE-MIRIM / -20 kg (Feather) PRE-MIRIM
(Day 1)
1-4
Završeno
DAICHI OKADA
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Bruno Kikuchi DAMM FIGHT JAPAN Pobedio Završnicom - 01:29
Boys / White / MIRIM1 / -27 kg (Light) MIRIM1
(Day 1)
1
Završeno
RIICHIRO NAKATA
PARAESTRA KOIWA
RIHITO WAKISAKA AXIS JIU-JITSU ACADEMY Pobeda po poenima - 03:00
Girls / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
2-2
Završeno
YUMENO TSUCHIYA
STARDUST STUDIO JIU-JITSU TC
JYUNA DEDIOS AXIS YOKOHAMA Pobeda po poenima - 05:00
Boys / White / MIRIM1 / -24 kg (Feather) MIRIM1
(Day 1)
1
Završeno
AMANE HASHIMOTO
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
KEIICHI IKETANI CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Pobedio Završnicom
Boys / White / MIRIM1 / -24 kg (Feather) MIRIM1
(Day 1)
2
Završeno
Yuito Kasuga
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 00:48
Bear Pacileo CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys / White / MIRIM1 / -33 kg (Medium Heavy) MIRIM1
(Day 1)
1-7
Završeno
GOUKI OTSU
AMBITIOUS JIU-JITSU ACADEMY
KENJI SUGUIYAMA DAMM FIGHT JAPAN Pobeda po poenima - 03:00
Boys / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
4
Završeno
DEN TANAKA
AXIS ICHINOMIYA
REN IKUTA AXIS JIU-JITSU ACADEMY Pobedio Odlukom - 05:00
Girls / Grey / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
4
Završeno
SAKURA YOSHINAGA
PARAESTRA GIFU
YUI TAMARI AXIS JIU-JITSU ACADEMY Pobeda po poenima - 03:00
Boys / Grey / MIRIM1 / -30 kg (Middle) MIRIM1
(Day 1)
2-4
Završeno
Unknown User
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 00:36
SOHTA TAKAGI PARAESTRA CHIBA NETWORK
Boys / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
5
Završeno
GOTARO ITO
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 05:00
HARUKI TERASHIMA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Girls / White / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
1-8
Završeno
Rei Takano
STARDUST STUDIO JIU-JITSU TC
FARAELA FUYUMI KOBAYASHI INFIGHT JAPAN Pobedio Odlukom - 03:00
Girls / Grey / MIRIM 2 / -44 kg(Super Heavy) MIRIM2
(Day 1)
7
Završeno
ANNY KIKUCHI
DAMM FIGHT JAPAN
RAFAELA SILVA INFIGHT JAPAN Pobeda po poenima - 03:00
Boys / Grey / MIRIM1 / -24 kg (Feather) MIRIM1
(Day 1)
2-7
Završeno
RYUUNOSUKE NARUI
INFIGHT JAPAN
Dylan Ortiz CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Pobedio Završnicom - 00:51
Boys / White / MIRIM1 / -27 kg (Light) MIRIM1
(Day 1)
2
Završeno
Ryousei Hasegawa
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Pobedio Završnicom - 00:40
RIICHIRO NAKATA PARAESTRA KOIWA
Boys / White / MIRIM1 / -24 kg (Feather) MIRIM1
(Day 1)
3
Završeno
KEIICHI IKETANI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Yuito Kasuga CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Pobeda po poenima - 03:00
Girls / White / MIRIM1 / -24 kg (Feather) MIRIM1
(Day 1)
1-2
Završeno
Shiika Nomiyama
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Pobedio Završnicom - 02:07
ITOHA USUI AXIS
Girls / Grey / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
2-8
Završeno
LEIA OMURA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Pobeda po poenima - 05:00
KOHAKU MIZUKAMI CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Girls / Grey / MIRIM 2 / -24 kg(Rooster) MIRIM2
(Day 1)
9
Završeno
KIYORA NAKAGAWA
CARPE DIEM HOPE
NINA TAKAHASHI AXIS JIU-JITSU ACADEMY Pobeda po poenima - 05:00
Boys / White / PRE-MIRIM / -20 kg (Feather) PRE-MIRIM
(Day 1)
1-5
Završeno
KAIMANA HARADA
AXIS ICHINOMIYA
Pobedio Završnicom - 01:32
DAICHI OKADA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Girls / Grey / MIRIM 2 / -30 kg (Feather) MIRIM2
(Day 1)
5
Završeno
Riana Pontemayor
UPRISING
SAKURA YOSHINAGA PARAESTRA GIFU Pobeda po poenima - 03:00
Boys / White / MIRIM 2 / -24 kg(Rooster) MIRIM2
(Day 1)
1-9
Završeno
Manato 高松
PARAESTRA KOGA
HIROAKI KATO AMBITIOUS JIU-JITSU ACADEMY Pobedio Završnicom - 01:27
Girls / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
2-3
Završeno
KANNA OMURA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Pobedio Završnicom - 03:10
JYUNA DEDIOS AXIS YOKOHAMA
Boys / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
6
Završeno
REN IKUTA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Pobedio Završnicom - 05:00
KYAN HARA AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys / White / MIRIM 2 / -27 kg (Light feather) MIRIM2
(Day 1)
1-12
Završeno
HARUKU SEKINE
AXIS ICHINOMIYA
NAOKI NISHIMURA DAMM FIGHT JAPAN Pobedio Završnicom - 00:17
Boys / Grey / MIRIM1 / -30 kg (Middle) MIRIM1
(Day 1)
2-5
Završeno
LEONARDO NAKAYAMA
INFIGHT JAPAN
Pobeda po poenima - 03:00
SOHTA TAKAGI PARAESTRA CHIBA NETWORK
Girls / Grey / MIRIM 2 / -36 kg (Middle) MIRIM2
(Day 1)
8
Završeno
ANGELINE AGAWIN
AXIS YOKOHAMA
RUIZ NORIE INFIGHT JAPAN Pobedio Završnicom - 02:35
Boys / White / MIRIM1 / -21 kg (Light feather) MIRIM1
(Day 1)
7
Završeno
GOTARO ITO
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 05:00
HAKU TAKAHASHI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Girls / White / MIRIM1 / -24 kg (Feather) MIRIM1
(Day 1)
1-3
Završeno
MANAMI NEI
PARAESTRA CHIBA NETWORK
Pobedio Odlukom - 03:00
Shiika Nomiyama CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Boys / White / MIRIM1 / -27 kg (Light) MIRIM1
(Day 1)
3
Završeno
RIHITO WAKISAKA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Ryousei Hasegawa PARAESTRA CHIBA NETWORK Pobedio Završnicom - 00:19
Girls / Grey / MIRIM 2 / -24 kg(Rooster) MIRIM2
(Day 1)
10
Završeno
MAHINA CHINA
CUKUROS JIU-JITSU ACADEMY
Pobedio Završnicom - 02:16
Karin Yonemoto BONSAI JIU-JITSU JAPAN