Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-24
انتهى
KYAN HARA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
KAIMANA HARADA AXIS ICHINOMIYA Won by Submission - 00:35
Girls Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
2-22
انتهى
Misaki Matsumoto
AXIS YOKOHAMA
NINA TAKAHASHI AXIS JIU-JITSU ACADEMY Won by points - 03:00
Boys / Yellow / INFANTIL 2 / -47 kg (Middle) INFANTIL2
(Day 1)
20
انتهى
RYO HORIKAWA
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by points - 04:00
Itsuki Takahashi CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
1-24
انتهى
YUSHIN SATO
SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
Won by Decision - 03:00
TAIYO KOJIMA AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Girls / White / MIRIM1 / -27 kg (Light) MIRIM1
(Day 1)
2-19
انتهى
AYANE OHSHIMA
AXIS ICHINOMIYA
Shiika Nomiyama CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY Won by Decision - 03:00
Boys / Grey / INTANTO JUVENIL / -46 kg (Rooster) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
22
انتهى
SHIYUU MORIE
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Submission - 01:52
FUUKI TAKANO STARDUST STUDIO JIU-JITSU TC
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
1-25
انتهى
KEIICHI IKETANI
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
RIKUTO YASUMURA PARAESTRA KOGA Won by Submission - 00:19
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
1-26
انتهى
Takumi Imada
AXIS YOKOHAMA
Kaila Sano AXIS JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 00:10
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-25
انتهى
REN IKUTA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Yuito Kasuga CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 00:34
Boys / Yellow / INTANTO JUVENIL / -62 kg (Middle) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
24
انتهى
TAIRON YAMAGUCHI
AXIS YOKOHAMA
Won by Submission - 02:23
Haru Oonuma AXIS ICHINOMIYA
Girls Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
2-23
انتهى
Cocone Saito
AXIS ICHINOMIYA
Won by points - 03:00
NINA TAKAHASHI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
1-27
انتهى
TAKUTO HARA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Decision - 03:00
YUSHIN SATO SENDAI JIU-JITSU ACADEMY
Boys / Yellow / INTANTO JUVENIL / -62 kg (Middle) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
25
انتهى
Kyoya Ichikawa
AXIS ICHINOMIYA
Yamato Tamamura CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY Won by points - 04:00
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-26
انتهى
HAKU TAKAHASHI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
HARUKI TERASHIMA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 00:51
Male / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-30
انتهى
TOSHIHIKO TAKAHASHI
PARAESTRA KICHIJOJI
Won by Decision - 06:00
MASSAO TABA COOL CHAMP CLUB
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-27
انتهى
Yuito Kasuga
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by Submission - 00:31
YU IMAMURA AXIS YOKOHAMA
Boys / Grey / INTANTO JUVENIL / -46 kg (Rooster) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
23
انتهى
Kanji Funada
ZENDOKAI KOGANEI DOJO
Won by Submission - 02:27
SHIYUU MORIE AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-28
انتهى
SOTARO SUZUKI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Submission - 01:45
DEN TANAKA AXIS ICHINOMIYA
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-29
انتهى
KAIMANA HARADA
AXIS ICHINOMIYA
HARUKI TERASHIMA CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 01:02
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
27
انتهى
KAITO NELSON
UPRISING
YUYA MIYAHARA PARAESTRA KOGA Won by Submission - 02:49
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
1-28
انتهى
RIKUTO YASUMURA
PARAESTRA KOGA
Kaila Sano AXIS JIU-JITSU ACADEMY Won by Submission - 01:00
Boys / Yellow / INTANTO JUVENIL / -62 kg (Middle) INFANTO JUVENIL
(Day 1)
26
انتهى
TAIRON YAMAGUCHI
AXIS YOKOHAMA
Won by Submission - 02:35
Yamato Tamamura CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Male / Brown / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-32
انتهى
HIDEMASA FUKUCHI
PARAESTRA KOGA
TAKASHI SUGIMOTO Paraestra TB Won by points - 06:00
Male / Purple / Master 3 (41+) / -70 kg (Light feather)
(Day 1)
2-32
انتهى
Matia Okubo
VISCA
Yuki Ito AXIS YOKOHAMA Won by points - 05:00
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
28
انتهى
Hinata Matsumoto
AXIS YOKOHAMA
YUUKI OOTSU PARAESTRA KOGA Won by Submission - 03:30
Male / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-31
انتهى
NOBUHIKO KITAHARA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Masami Sano GRACIE BARRA SHIZUOKA Won by Decision - 05:00
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
29
انتهى
RYLEN PONTEMAYOR
UPRISING
Won by points - 04:00
KAZUKI NEMOTO PARAESTRA KOGA
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-30
انتهى
Yuito Kasuga
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by points - 03:00
SOTARO SUZUKI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-35
انتهى
Wilfredo Salinas
UPRISING
Won by points - 05:00
Tomoyuki Morishita COOL CHAMP CLUB
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
30
انتهى
JULIAN TONKS
AXIS YOKOHAMA
GAIA ANDO PARAESTRA KOGA Won by Submission - 03:00
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM 2
(Day 1)
1-29
انتهى
TAKUTO HARA
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Kaila Sano AXIS JIU-JITSU ACADEMY Won by points - 03:00
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
31
انتهى
YUYA MIYAHARA
PARAESTRA KOGA
Won by Submission - 00:19
HIROAKI KATO AMBITIOUS JIU-JITSU ACADEMY