Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
32
Gotowy
YUUKI OOTSU
PARAESTRA KOGA
Victor Kouichi Tsukamoto AXIS SAITAMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Male / Brown / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-33
Gotowy
TAKAYUKI WATANABE
AXIS ICHINOMIYA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
YOSHITAKE KOYAMA NEWAZA WORLD
Male / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-36
Gotowy
Yoshihiro Hayashi
AXIS ICHINOMIYA
Wygrana na punkty - 05:00
Takeshi Karita AXIS CHIBA
Male / Brown / Master 3 (41+) / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-34
Gotowy
Yusuke Morishita
NOVA UNIAO JAPAN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Keith Trader PARAESTRA KICHIJOJI
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
33
Gotowy
RYLEN PONTEMAYOR
UPRISING
Wygrana na punkty - 04:00
KOSUKE UTSUMI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys Absolute / ALL BELTS / MIRIM1
(Day 1)
2-31
Gotowy
HARUKI TERASHIMA
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Yuito Kasuga CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrana na punkty - 03:00
Male / Purple / Master 3 (41+) / -70 kg (Light feather)
(Day 1)
2-33
Gotowy
HIROSHI TAKANOUCHI
AXIS CHIBA
Wygrana na punkty - 05:00
Matia Okubo VISCA
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
34
Gotowy
GAIA ANDO
PARAESTRA KOGA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Taiga Hirama AXIS ICHINOMIYA
Male / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-35
Gotowy
Hayden Smith
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Kwang Park VISCA Wygrana na punkty - 07:00
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
35
Gotowy
YUYA MIYAHARA
PARAESTRA KOGA
Wygrana na punkty - 04:00
Victor Kouichi Tsukamoto AXIS SAITAMA
Male / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-37
Gotowy
Hirotake Terashima
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
JUNYA OGINO STRONG SPIRIT JIU-JITSU
Girls Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
38
Gotowy
MIYU IMAMURA
AXIS YOKOHAMA
YUI TAMARI AXIS JIU-JITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Male / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-36
Gotowy
YUKI KATAOKA
AXIS ICHINOMIYA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:50
RODRIGO MIZOKAMI AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-40
Gotowy
CHISATO HIRANO
AXIS ICHINOMIYA
KEIZO SHIMAMOTO AXIS CHIBA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
36
Gotowy
RYLEN PONTEMAYOR
UPRISING
GAIA ANDO PARAESTRA KOGA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Boys Absolute / ALL BELTS / INFANTIL 2
(Day 1)
40
Gotowy
Raito Yasumura
PARAESTRA KOGA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
RYO HORIKAWA CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Girls Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
39
Gotowy
YUI TAMARI
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User AXIS YOKOHAMA
Male / Purple / Master 3 (41+) / -70 kg (Light feather)
(Day 1)
2-34
Gotowy
Yuki Ito
AXIS YOKOHAMA
HIROSHI TAKANOUCHI AXIS CHIBA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Absolute / Brown / Master 1 / Absolute
(Day 1)
1-38
Gotowy
HIDEMASA FUKUCHI
PARAESTRA KOGA
TAKAYUKI WATANABE AXIS ICHINOMIYA Wygrana na punkty - 06:00
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTIL 1
(Day 1)
37
Gotowy
YUYA MIYAHARA
PARAESTRA KOGA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
GAIA ANDO PARAESTRA KOGA
Boys Absolute / ALL BELTS / INFANTIL 2
(Day 1)
41
Gotowy
Raito Yasumura
PARAESTRA KOGA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
RICHARD HUCKS UPRISING
Male / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-38
Gotowy
Hirotake Terashima
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
KAZUYUKI ISHIBASHI AXIS CHIBA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Boys Absolute / ALL BELTS / INFANTIL 2
(Day 1)
42
Gotowy
SHIYUU MORIE
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
AREN ONOZUKA AXIS ICHINOMIYA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Male / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
Gotowy
TAKUYA OHSAWA
NEWAZA WORLD
Wygrana walkowerem
HIROOMI TAKI RB ACADEMY
Male / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-41
Gotowy
YOSHIO HORI
VISCA
CHISATO HIRANO AXIS ICHINOMIYA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-39
Gotowy
ARASHI MURATA
AXIS ICHINOMIYA
PEDRO NEMOTO INFIGHT JAPAN Wygrana na punkty - 06:00
Male / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-43
Gotowy
RAY PONTEMAYOR
UPRISING
TAKANORI MIYAZAWA AXIS SAITAMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Boys Absolute / ALL BELTS / INFANTIL 2
(Day 1)
43
Gotowy
Shaw Shirai
AXIS ICHINOMIYA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Aden Urban UPRISING
Male / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-39
Gotowy
Yoshihiro Hayashi
AXIS ICHINOMIYA
KAZUYUKI ISHIBASHI AXIS CHIBA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Boys Absolute / ALL BELTS / INFANTIL 2
(Day 1)
44
Gotowy
Itsuki Takahashi
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Daiki Saito AXIS ICHINOMIYA
Boys Absolute / ALL BELTS / INFANTIL 2
(Day 1)
45
Gotowy
Raito Yasumura
PARAESTRA KOGA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
AREN ONOZUKA AXIS ICHINOMIYA
Boys Absolute / ALL BELTS / INTANTO JUVENIL
(Day 1)
48
Gotowy
TAIRON YAMAGUCHI
AXIS YOKOHAMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Haru Oonuma AXIS ICHINOMIYA