Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids / YELLOW / MIDDLE / INFANTIL2
(Day 1)
16
Окончено
RYOTO NEI
PARAESTRA - IKEBUKURO
Won by points - 04:00
KAITO UEHARA GRABAKA JIU-JITSU CLUB
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1
(Day 1)
1-21
Окончено
Haruki Terashima
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
ISAHITO MORIE AXIS Won by points - 03:00
Kids / WHITE / FEATHER / INFANTIL1
(Day 1)
2-17
Окончено
RUI TOMORI
PARAESTRA KOIWA
Won by Submission - 01:57
Taiga Hirama AXIS ICHINOMIYA
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / INFANTO-JUVENIL / FEMALE
(Day 1)
1-17
Окончено
Sakura Mori
AXIS
Won by Submission
AYUMI KANASHIRO BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Kids / YELLOW / ULTRA HEAVY / INFANTIL2
(Day 1)
17
Окончено
Yu Otokuni
Tri-force jiu-jitsu academy
Haru Oonuma AXIS ICHINOMIYA Won by Submission - 01:02
Kids / WHITE / LIGHT / INFANTIL1
(Day 1)
2-28
Окончено
KOSUKE UTSUMI
AXIS
Won by Submission - 02:12
RYOSUKE SUGIMOTO AXIS
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / INFANTIL1
(Day 1)
19
Окончено
KOUTA NOMIYAMA
CHIDORI JIU-JITSU ACADEMY
TAKEHIRO NAKAIKE PARAESTRA KOIWA Won by Disqualification (disqualification)
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1
(Day 1)
1-22
Окончено
Unknown User
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by Submission - 00:14
KYAN HARA AXIS
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1
(Day 1)
1-23
Окончено
HARUKU SEKINE
AXIS ICHINOMIYA
Dylan Ortiz CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 00:41
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / MIRIM2
(Day 1)
20
Окончено
SARI OKIYAMA
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Kaila Sano AXIS Won by Submission - 01:43
Kids / YELLOW / FEATHER / INFANTIL1
(Day 1)
2-15
Окончено
Chiaki Yagi
BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Won by Submission - 02:00
ZEN ONOZUKA AXIS ICHINOMIYA
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / INFANTO-JUVENIL / FEMALE
(Day 1)
1-18
Окончено
KINAREE ADKINS
FOREIGN ATHLETES
AYUMI KANASHIRO BONSAI JIU-JITSU JAPAN Won by points - 04:00
Kids / GREY / LIGHT / INFANTIL1
(Day 1)
2-29
Окончено
Max Yamato Epstein
UPRISING
RYU IBE CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 03:30
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / INFANTIL1
(Day 1)
20
Окончено
Lyle Kiyokawa
AXIS
Kaio Nogiri IMPACTO BJJ BATORE Won by Submission - 00:52
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / MIRIM2
(Day 1)
21
Окончено
KAZUTO TOMITA
PARAESTRA - IKEBUKURO
Won by Submission - 00:57
Felipe Nemoto SEKITANI GOLD TEAM
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1
(Day 1)
1-24
Окончено
Noah Kanashiro
BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Won by Submission - 00:55
ISAHITO MORIE AXIS
Kids / WHITE / FEATHER / INFANTIL2
(Day 1)
2-30
Окончено
Eijiro Fukuda
GRABAKA JIU-JITSU CLUB
Kanji Funada Won by Submission - 01:11
Kids / GREEN / MIDDLE / INFANTO-JUVENIL
(Day 1)
18
Окончено
Kouki Masada
STRAPPLE
Won by points
Akira Yano KUSSANO TEAM
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1
(Day 1)
1-25
Окончено
Unknown User
CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by points - 03:00
Dylan Ortiz CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Kids / YELLOW / FEATHER / INFANTIL1
(Day 1)
2-16
Окончено
HIROTO NEI
PARAESTRA - IKEBUKURO
TOMOKI OHNO CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 02:53
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / INFANTIL1
(Day 1)
21
Окончено
YUKAI SAWADA
AXIS ICHINOMIYA
NALU TSUYUKI GRABAKA JIU-JITSU CLUB Won by Submission - 00:28
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM2
(Day 1)
2-18
Окончено
Tomoyuki Suzuki
DAMM FIGHT JAPAN
Won by points - 03:00
Eita Mitsui PARAESTRA - IKEBUKURO
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / INFANTIL1
(Day 1)
22
Окончено
TAKEHIRO NAKAIKE
PARAESTRA KOIWA
Sakuya Ito ROCHA JIU-JITSU Won by points - 04:00
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1 / FEMALE
(Day 1)
1-28
Окончено
RIRIKA MORIE
AXIS
MANAMI NEI PARAESTRA - IKEBUKURO Won by Submission - 01:23
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM2
(Day 1)
2-19
Окончено
RASOU MURAKAMI
PARAESTRA - IKEBUKURO
Won by Submission - 01:06
KOTARO MIZUKAMI CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / MIRIM2
(Day 1)
22
Окончено
KODAI YAMADA
PARAESTRA - IKEBUKURO
Won by points - 03:00
EDY NOZAWA PARAESTRA - KAWAGOE GARYUKUTSU
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1 / FEMALE
(Day 1)
1-29
Окончено
Ayumu Ichikawa
AXIS ICHINOMIYA
KOHAKU MIZUKAMI CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 01:00
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM2
(Day 1)
2-21
Окончено
TAKUTO HARA
AXIS
Kendy Yamaguchi De Oliveira SEKITANI GOLD TEAM Won by points - 03:00
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / INFANTIL1
(Day 1)
23
Окончено
Kaio Nogiri
IMPACTO BJJ BATORE
Won by Submission - 01:11
SOTA TAKAHASHI STRAPPLE
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1
(Day 1)
1-26
Окончено
ISAHITO MORIE
AXIS
Dylan Ortiz CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 00:21
Kids / ALL BELTS / OPEN HEAVY / INFANTIL1
(Day 1)
24
Окончено
NALU TSUYUKI
GRABAKA JIU-JITSU CLUB
Won by Submission - 01:17
KAZUKI TOMITA PARAESTRA - IKEBUKURO
Kids / ALL BELTS / OPEN LIGHT / MIRIM1
(Day 1)
1-27
Окончено
Noah Kanashiro
BONSAI JIU-JITSU JAPAN
Unknown User CARPE DIEM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 00:52